Rekrutacje

Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Konfucjusz

Realizujemy projekty rekrutacyjne w oparciu o wysokie standardy pracy. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi HR. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów wyższej kadry kierowniczej.

Wszechstronność Konsultantów DN Consulting pozwala na prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji stanowisk specjalistycznych, administracyjnych oraz kierowniczych niższego szczebla. Współpracujemy z m. in. firmami produkcyjnymi, usługowo-handlowymi, IT, sektora finansowego, Uczelniami Wyższymi, branży budowlanej, motoryzacyjnej, FMCG, etc.

Doskonałe zrozumienie rynku i wiedza pozwala nam dostosować indywidualną metodologię do każdego prowadzonego projektu. Wykorzystujemy wszelkie dostępne źródła i metody poszukiwań najlepszych kandydatów.
Koordynujemy wszelkie działania w ramach prowadzonych projektów, takie jak kampanie ogłoszeniowe, wywiady, referencje i kontakty oraz analizy i testy psychologiczne.

Prowadzimy projekty z zakresu:

  • Executive serach,
  • Search & selection.

Executive search metoda dedykowana do realizacji projektów na stanowiska kadry zarządzającej, prezesów i członków zarządu, oraz na inne stanowiska, które wymagają prowadzenia poszukiwań bezpośrednich.

Search & selection tradycyjna metoda rekrutacji pracowników poprzez ogłoszenia prasowe i internetowe oraz w oparciu o bazy danych. Metoda ta pozwala na realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie średniego szczebla, specjalistyczne i asystenckie.

Dokonujemy przy użyciu sprawdzonych metod skutecznego dopasowania kandydatów do potrzeb Klientów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.