O nas

Jesteśmy firmą wspierającą Klientów w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Realizujemy projekty dla dynamicznie rozwijających się polskich firm oraz korporacji międzynarodowych w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w zakresie  zarządzania zasobami ludzkimi. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi coachami w International Coach Federation.

Misją DN Consulting jest dbałość o czas i wynik poprzez zwiększenie efektywności pracowników naszych Klientów. Zaangażowanie i lojalność wobec Klienta to nasze mocne strony. Zapewnienie wysokiej jakości usług. Działamy opierając się o bardzo dobrą znajomość rynku i kilkunastoletnie doświadczenie naszych konsultantów.

Mamy ponad 17-letnie doświadczenie w branży Human Resources.

Dagmara Nowicka 
Trener biznesu i rozwoju osobistego. Certyfikowany Coach ICF, HR Manager, Certyfikowany Konsultant DISC D3 (DISC, TEAMS/VAUES i BAI). Mediator Sądowy.
Od ponad 10 lat z sukcesem wspiera kompleksowo klientów biznesowych w zarządzaniu zasobami ludzkimi, m.in. w zakresie rekrutacji, budowania strategii personalnych, zarządzania zespołem, zarządzania konfliktem oraz zarządzania w stresie.
Dodatkowo wspiera klientów biznesowych i indywidualnych w zmianie oraz w kryzysie.
Licencjonowana Interwentka I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Warszawie.
Absolwentka Szkoły Psychologii Zorientowanej na Proces. Obecnie w trakcie stażu Coachingu Transpersonalnego w podejściu kognitywistycznym jako metody w life coachingu prowadzonego przez Macieja Bennewicza w Instytucie Kognitywistyki w Warszawie.
Stały Mediator Sądowy w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Pomaga klientom w znalezieniu wspólnego najkorzystniejszego pozasądowego rozwiązania sporu.
Pasją jest towarzyszenie klientom w rozwoju.